Informace

Vše, co potřebuješ vědět.


Přihlášení

Nečekej na poslední chvíli.


Sponzoři podporovatelé

Děkujeme všem za podporu!


Hosté

Představujeme hosty.



3.-4. 4. 2020
VELEHRAD

prostory školy SGV


„Mládenče, pravím ti, vstaň!“


Srdečně zveme všechny mladé věřící či hledající na DĚkanátní Setkání mládeže 2020. Pojďme společně strávit a oslavit 35. světový den mládeže. Těšit se můžeš na zábavný předprogram, bohatý program, vzácné hosty a mnoho dalšího… Tak se přidej a přihlas se! 🙂
Animátoři děkanátu UH


ZÁKLADNÍ INFORMACE

  • 3. 4. – „předprogram“
  • 4. 4. – „hlavní program“
  • Velehrad – SGV
  • Motto: „Mládenče, pravím ti, vstaň!“ Lk 7,14

  • Akce je určena pro mladé 14 – 30 let (pro individuální případy nesplňující tento rozsah nás kontaktujte).
  • Cena – 100,- (vč. předprogramu)
  • Cena – 50,- (jen hlavní program)

  • Hlavním hostem je P. Petr Bulvas – biskupský delegát pro pastoraci mládeže olomoucké arcidiecéze.
  • Hlavní mši sv. bude celebrovat Mons. Jozef Hal’ko

  • Na tuto akci je nutné se přihlásit.
  • Účastnit se je možné obou dní nebo jen sobotního hlavního programu.
  • Jídlo (sobotní snídaně a oběd) a občerstvení je v ceně setkání.

Akce je otevřená veřejnosti ve smyslu, že se rodiče mohou přijít podívat, jak setkání probíhá, aby ukojili svou zvědavost. 🙂 Sobotní mše sv. s Mons. Jozefem Hal’kem je otevřená široké veřejnosti.


 Přijď na DĚS pro svou knihu CHRISTUS VIVIT


PROGRAM DĚSu 2020

předprogram (3. 4.)
  • 17:00 registrace
  • 18:00 mše sv.
  • 18:45 zahájení
  • 19:45 hra
  • 21:00 večer chval
  • 22:00 volný večer
hlavní program (4. 4.)
  • 8:00 registrace
  • 9:00 zahájení
  • 9:30 kazecheze
  • 10:30 diskuse
  • 11:15 hra
  • 12:30 oběd
  • 12:45 odpolední volno
  • 14:50 workshopy
  • 17:00 mše sv.

staň se členem SARKANDRA


cena

  • 100,- pro účastníky předprogramu.
  • V ceně je ubytování, sobotní snídaně i oběd.

  • 50,- pro účastníky hlavního programu.
  • V ceně je sobotní oběd.

jídlo

  • Páteční večeře z vlastních zásob.
  • Snídaně – párky + kečup + hořčice + pečivo + čaj (pro účastníky předprogramu).
  • Oběd
  • Po celou dobu setkání bude připraveno občerstvení.

co s sebou

účastníci předprorgramu

  • spacák
  • karimatku
  • páteční večeři
  • 100,- + peníze na nákup knih a na sbírku Mary’s Meals
  • osobní věci

účastníci hlavního programu

  • 50,- + peníze na nákup knih a na sbírku Mary’s Meals


HOSTÉ

Mons. Jozef Hal’ko

pomocný biskup bratislavský

celebrant mše sv.

workshop

Ožehavé otázky mladých

P. Petr Bulvas

biskupský delegát pro pastoraci mládeže olomoucké arcidiecéze

hlavní host

Mládenče, pravím Ti, vstaň!“

P. Jaroslav Knichal

vojenský kaplan ČR

workshop

Ing. Mgr. Marie Nováková

kouč v oblasti vztahů a osobního rozvoje

workshop

Komunikace – cesta ode mě k tobě

Hana Polívková

workshop

Klára Vojtková

herečka Slováckého divadla, manželka a maminka dvou dětí

workshop

Divadelní prostředí plné podnětů k poznávání sebe i Boha

Alžběta a Josef Dolečkovi

vedoucí projektu ignite

workshop

Chvála jako lifestyle

Ondřej Mach

workshop

Nemožné je Boží specialita

Martin Trlida

workshop

Po svých do Santiaga

Monika Hamplová

workshop

Boží přítomnost kolem mě




přihlášení účastníci: (81)

Ludmila Gieslová, Anna Vránová, Michal Šmíd, Jan Vanda, Pavel Kalandřík, Filip Švehla, Antonie Kůrová, Vojtěch Giesl, Michal „Křupka“ Foltýnek, Michaela Železníková, Helena Bilavčíková, Ondřej Mráz, František Brůža, Julie Tomáštíková, Kateřina Machálková, Eliška Plačková, Aninka Ertlová, Anna Husáková, Helča Minaříková, Tina Valeriánová, Magdaléna Macková, Adéla Slámová, Dominik Gottwald, Magdaléna Šimčíková, Kateřina Podhorská, Barbora Vandová, Valentýna Cíchová, Pavel Pelikán, Dominika Běhůnková, Jan Březina, Tereza Travencová, Natálie Cibulková, Patricie Leskovanová, Amálie Švehlová, Veronika Zvardoňová, Klára Tomiková, Petra Čumíčková, Valentina Ševčíková, Kateřina Moudrá, Alžběta Šnajdarová, Anežka Hrobařová, Johana Kamrlová, Anežka Kamrlová, Jakub Fišner, Jara Šiler, Aneta Šimonová, Veronika Batůšková, Felix OFM, Jakub Popelka, Zuzana Milisová, Monika Hamplová, Tereza Skalická, Anežka Berková, Veronika Synková, Klára Novotná, Jakub Mikuláštík, Jindřiška Marková, Vojtěch Ertl, Václav Husařík, Anna Sklenaříková, Barbora Malinová, Jana Magdalena Jara, Klára Nedomová, Hana Kročilová, Jan Beneš, Dorota Ingrová, Marek Modlík, Anna Modlíková, Eliška Kaláčová, Rozálie Ingrová, Tadeáš Sobek, Kateřina Jestřabíková, Marie Jestřabíková, Štěpán Procházka, Jolana Husarová, Denisa Šajdlerová, Šimon Zámečník, Kateřina Šišperová, Marie Vybíralová, Kryštof Mráz, Adéla Nedomová,



SPONZOŘI

A PODPOROVATELÉ


HLAVNÍ SPONZOR















VŠEM SPONZORŮM DĚKUJEME ZA PODPORU